تقدیر و تشکر از ملی پوشان قهرمان فوتبال

در .

شرکت گلریز از ورزشکاران قهرمان تیم ملی فوتبال ایران که همچون نمادی از ملتی متحد و پیشرو در میدان برای تحقق یک رویای بزرگ مبارزه کردند، قدردانی به عمل می آورد.
برد غرورآفرین در مقابل تیم مراکش، قهرمان آفریقا و بازی مقتدرانه با قهرمان جهان واروپا غیرممکنی بود که با پشتکار و امید ممکن ساختید و با منش پهلوانی از تمام توانتان برای سربلندی کشور عزیزمان و شاد نمودن ملت شریف و غیور ایران دریغ نکردید و مردانه جنگیدید،تلاشتان ستودنی است.
شما عزیزان با تلاش، افتخار آفریدید و راه های امید را به سمت ما گشودید و حال در انتظار درخشش شما در تمامی عرصه های پیش رو مینشینیم. رقابت برای تیم توانمند فوتبال ایران تازه آغاز میشود و این پایان ماجرا نیست شما به دنیا ثابت کردید که ما میتوانیم و جز این از شما انتظار نمی رود. جام ملت های آسیا نزدیک است و امیدواریم نام زیبای ایران را همچون همیشه سرافراز کنید و از امروز برای جام جهانی آینده برایتان آرزوی سربلندی و پیروزی میکنیم.
از شما برای سعی و کوشش طاقت فرسا برای پیروزی و زنده کردن شادی و امید در دلهای ایرانیان تقدیر و تشکر میکنیم و برایتان موفقیت روز افزون آرزومندیم.