رونمایی از برترین محصول شرکت گلریز تحت عنوان "نانوتکس"

در .

شرکت صنایع تولیدات کاغذی خراسان گلــریــز با بیش از پنجاه سال سابقه درخشان در عرصه بهداشت و سلامت جامعه امروز مفتخر است با یاری خداوند و تلاش بی وقفه متخصصین و مخترعین واحد تحقیق و توسعه (R&D ) به تولید محصولی برای نخستین بار در دنیا دست یافته که کشور عزیزمان ایران را در عرصه فناوری نانو همچون گذشته ممتاز خواهد کرد .

پروژه تولید این محصول سلولزی منحصر به فرد که کنترل کیفیت آن تحت نظارت انستیتو پاستور ایران یکی از معتبرترین مراکز علمی پژوهشی کشور قراردارد ، از سال 1390 آغاز و پس از 4 سال تلاش و پیگیری های مستمر، موفق به اخذ مجوزهای لازم در این زمینه گردید و در شهریور ماه همان سال توسط معاونین محترم ریاست جمهوری در حوزه های علمی و فن آوری و تجاری سازی و نوآوری رونمایی شد و اکنون پس از گذشت فقط چند ماه به تولید و بهره برداری مطلوب رسیده است .
هم اکنون این محصول در ایران و اکثر کشورهای دنیا از قبیل روسیه، ترکیه، اتحادیه اروپا، آمریکا، چین، مالزی، اندونزی، کره جنوبی، ژاپن و برخی دیگر از کشورها ثبت اختراع شده و تولید و بهره برداری تجاری از آن تا چندین سال به طور انحصاری در اختیار شرکت گلریز می باشد.
شرکت گلریز ، دستمال کاغذی نانوتکس با فن آوری نانو را به عنوان تنها محصول سلولزی در جهان که برای بهداشت و سلامتی با فناوری نانو بهینه سازی شده است با افتخار تقدیم هم میهنان عزیزمان می نماید .