پیشنهاد از شما جایزه از گلریز

در .

گلریز با بیش از 50 سال سابقه درخشان در تولید و عرضه بهترین محصولات با کیفیت عالی به عنوان یکی از تولیدکنندگان قدیمی و با تکنولوژی های جدید، محصولات کاغذی و بهداشتی خود را عرضه می نماید و در این خصوص طرح جایزه برای مصرف کنندگان عزیز را از سال 1379 بنیان گذاری نموده است . این شرکت طی 11 دوره قرعه کشی ، جوایزی در قالب انواع اتومبیل ها و نیز هزاران سکه طلا ، انواع لوازم خانگی ، سفرهای زیارتی و صدها میلیون تومان وجوه نقد به هزاران نفر از برندگان خود به قید قرعه تقدیم نموده و در این خصوص صداقت خود را به اثبات رسانیده است.
شایان ذکر است در راستای درخواست های مکرر شما مصرف کنندگان عزیز و خریداران محترم ، مقرر شد نحوه شرکت در قرعه کشی از ابتدای مرحله دوازدهم به صورت سیستم پیامکی انجام شود که قبلاً از طریق روزنامه های کثیرالانتشار، سایت گلریز و دیگر رسانه ها به اطلاع عموم رسیده است.
اینک گلریز در نظر دارد به منظور جلب رضایت خاطر شما مصرف کنندگان عزیز ، ضمن ارائه بهترین کیفیت کالا ، قرعه کشی های ادواری سالانه را در دوره زمانی کوتاه تری انجام دهد و جوایزی استثنایی و ارزنده به شما عزیزان تقدیم نماید.
لذا به بهترین پیشنهاد جالب و قابل اجرای شما شرکت کنندگان محترم در این مسابقه نظر سنجی به قید قرعه 10 سکه نیم بهارآزادی تقدیم می گردد .
جهت شرکت در مسابقه نظر سنجی پیشنهادات خود را به شماره 10004554 پیامک نمایید و یا از طریق همین وب سایت در انتهای خبر ، قسمت " ثبت نظر" ارسال فرمایید.