درباره ما

صنایع تولیدات كاغذی خراسان
شرکت گلریز

گروه هلدینگ گلریز که در سال 1340 تاسیس شد، اکنون دارای چند شركت فعال و دو كارخانه تولید محصولات كاغذی و بهداشتی است كه تحت عناوین شركت صنایع تولیدات كاغذی خراسان گلریز، شركت گروه كارخانجات نگین خراسان ، شركت آرمان سلولز توس و شرکت پخش سراسری مشغول به فعالیت می باشند.

گلریز تولیدكننده انواع محصولات كاغذی و بهداشتی اعم از دستمال كاغذی ، دستمال های توالتی ، دستمال های حوله كاغذی، دستمال های جیبی، دستمال های گلدار با بیشترین تنوع تولید ، پوشک و نوار بهداشتی در بین كارخانجات تولیدی داخل ایران می باشد و اینك با بیش از 55 سال سابقه تولید بیش از 12 درصد از سهم بازار دستمالهای كاغذی كشور را در دست دارد و به طور متوسط طی 4 سال گذشته هرسال 35 درصد بر توان تولید و حجم فروش خود افزوده است. گلریز تنها شركت تولید كننده محصولات كاغذی بهداشتی در ایران است كه دارای سازمان فروش مستقـل به صورت شبكه فـروش و توزیع مویرگی است . استفاده از جدیدترین ماشین آلات تولید و نیز واحد ماشین سازی یكی از برجسته ترین ویژگی های گروه گلریز می باشد كه بسیاری از ماشین آلات مورد نیاز شركت از طریق این واحد تامین می گردد.

به دلیل رشد قابل توجه ، طی 10سال گذشته و نیز ایجاد اشتغال پایدار در طی 8 دوره ، مدیریت شركت گلریز به عنوان كارآفرین نمونه استانی و نیز یك دوره به عنوان كارآفرین نمونه ملی موفق به دریافت لوح افتخار از مقام محترم ریاست جمهور شد. همچنین طی دوره های متوالی بعنوان واحد نمونه از سوی سازمانهای صنعت ، معدن ، تجارت و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی و اداره نظارت بر مواد غذایی انتخاب و مفتخر به دریافت لوح تقدیر و تندیس از مقامات کشوری گردیده است.

شایان ذکر است گلریز پس از 4 سال تلاش و همكاری با 2 دانشگاه معتبر كشور در سال 2016 موفق به کسب عنوان شركت دانش بنیان با رتبه B گردید و این شركت بنا دارد به زودی گرید دانش بنیانی خود را به رتبه A ارتقاء دهد . تولید محصول Nanotex كه تنها محصول سلولزی ضد میکروب در دنیاست و با استفاده از فناوری نانونقره تولید شده و این محصول علاوه بر ایران در ایالات متحده آمریکا و 148 کشور دیگر دنیا نیز ثبت اختراع گردیده و امتیاز آن تا 20 سال آینده در انحصار هلدینگ گلریز می باشد و همچنین کنترل کیفیت این محصول تحت نظارت انستیتو پاستور ایران است ، نیز از دیگر افتخارات این شرکت می باشد.

مدیران آینده نگر گلریز با همراهی گروهی از متخصصان برجسته همواره در تلاشند که با استفاده از امكانات مدرن آزمایشگاهی و ماشین آلات پیشرفته و همچنین آخرین تكنولوژی روز دنیا این برند ، به جایگاههای برتر جهانی عصر جدید ارتقاء یابد.

برند گلریز نه تنها تعهد به تدوین راه حل های نوین بلکه بازتابی بر ایجاد راهکارهای هدفمند و متمرکز آن است که سوق یافتن مشتریان این برند را به نسل آینده تضمین می کند.

زنده یاد سیدمجتبی هاشمیان

بنیانگذار